indomed logo tel. 602 68 68 96


 

roto logo

W oknach firmy Petecki stosujemy wyłącznie okucia firmy ROTO w dwóch systemach: NT i NT Designo. Po oknach i drzwiach ocenić można komfort danego budynku. Zastosowane okucia decydują o jego standardzie. To one umożliwiają zastosowanie wielu wyrafinowanych rozwiązań w dziedzinie komfortu, wentylacji i bezpieczeństwa.

Okucia NT to najbardziej rozpowszechniony na świecie system okuć rozwiernouchylnych do okien i drzwi balkonowych, który już w wersji podstawowej zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych.

Dzięki zastosowaniu łatwych w montażu elementów dodatkowych system pozwala na dopasowanie okien do indywidualnych potrzeb użytkowników i poprawia komfort użytkowania. Wszelkie wyposażenie dodatkowe dostępne jest na życzenie.

roto 4 roto 5


Okucia NT Designo to nowe standardy w stolarce okiennej. Są to okucia z ukrytymi zawiasami dla inwestorów, którzy mają wysokie wymagania w odniesieniu do funkcjonalności i estetyki okien, Te wyjątkowe okucia o eleganckiej, matowo-srebrnej powłoce wyznaczyły nowe standardy. Ukryte pod przylgą, pozwalają otworzyć skrzydła okna do 100°. Nic nie zakłóca wyglądu i nie przeszkadza podczas mycia.

Okucia są elementem zaawansowanej, inteligentnej technologii okiennej.Stanowią o wszechstronnej funkcjonalności okien i podnoszą tym samym komfort codziennego życia. Wybierając wydłużoną klamkę okienną, zamontowaną poziomo na dolnym ramieniu skrzydła, w przyszłości bez trudu otworzymy okno choćby lewą ręką nawet w pozycji siedzącej.

roto 2

Zabezpieczenia antywyważeniowe.
Specjalne, antywyważeniowe rolki grzybkowe w zestawieniu z klamką zamykaną na klucz i systemami ryglującymi, utrudniają wyważenie okna, stabilnie wzmacniając połączenie między skrzydłem i ościeżnicą. To one chronią nasz dom przed intruzami.

Polecamy okna w klasie odporności antywyważeniowej WK 2. Odstraszą potencjalnych włamywaczy,bo nie dają się łatwo i szybko wyważyć.

roto 3


Bezpieczeństwo użytkowania to jedno z podstawowych założeń nowoczesnych systemów okuciowych i okiennych.
Ogromne znaczenie ma ono zwłaszcza w pokoju dziecinnym.
Bezpieczne okno do pokoju dziecinnego powstaje dzięki zastosowaniu tak zwanej techniki „TiltFirst“ i specjalnej klamki zamykanej na klucz. Połączenie to umożliwia pełny uchył skrzydła bez najmniejszego ryzyka, ponieważ każda inna pozycja skrzydła niż uchył (np. w celu umycia okna po zewnętrznej stronie) możliwa jest dopiero po przekręceniu klucza, który oczywiście nie powinien dostać się w ręce dzieci!
 

Nasi Partnerzy:

petecki logo                   veka logo                   brugmann logo                 pilkington logo                  roto logo