indomed logo tel. 602 68 68 96


 

Rolety, Żaluzje, Moskitiery z Montażem Warszawa

Dla domu i do biura.

Nasza oferta jest kompleksowa – z pomiarem i montażem. Proponujemy osłony okienne dla każdego i do każdego wnętrza. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje. Szeroki asortyment oraz różnorodność materiałów i kolorów sprawiają, że każdy znajduje u nas coś dla siebie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani doskonałymi osłonami wykonanymi na wymiar i zamontowanymi przez nas, to wybraliście Państwo właściwą firmę. Montaż jest szybki a Państwa zadowolenie stuprocentowe, gdyż nasze produkty cechuje estetyczne wykonanie. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi pasują do każdego wnętrza. Klasycznie czy nowocześnie? Wybór należy do Państwa.

Zapewniamy naszym klientom:

  • bogatą ekspozycję
  • doradztwo
  • profesjonalny pomiar
  • sprawny i fachowy montaż
  • obsługę serwisową

 

Rolety Warszawa.

Rolety Warszawa są wewnętrznymi zasłonami okiennymi wykonanymi z tkanin  chroniących przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Cechuje je prosta budowa, gwarantująca niezawodność działania. Rolety kasetowe z materiałem zwijanym do estetycznej kasety, są produkowane w wersji aluminiowej i PVC. Ograniczają przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Prowadnice doskonale prowadzą tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Rolety Warszawa wyposażone są w mechanizm samohamujący. Pod wpływem słońca tkaniny nie blakną ani nie rozciągają się. Oferujemy szeroki wybór spośród tkanin transparentnych, zaciemniających, trudnopalnych i dekoracyjnych. Są też płótna wodoodporne polecane do kuchni i łazienek. Podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. Rolety z montażem mają zastosowanie nie tylko w mieszkaniach ale także biurach i w służbie zdrowia. Są doskonałymi osłonami wykonanymi na wymiar. Rolety z montażem wykonujemy na wymiar tylko na podstawie naszych pomiarów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że roleta zostanie perfekcyjnie dopasowana do okna. Zamawiając rolety z montażem i z naszym pomiarem macie Państwo możliwość przymierzenia do okna płócien z naszego katalogu. Płótna przyłożone do szyby wyglądają zupełnie inaczej niż w katalogu. Tylko w ten sposób dobrane rolety spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.  Realizujemy także zamówienia na rolety Warszawa bez naszego montażu według wymiarów podanych przez klientów. Warto jednak zamówić rolety z montażem i naszym pomiarem. Szczególnie wiedzą o tym osoby, które zakupiły rolety w markecie lub sklepie internetowym i które pomimo otrzymanej instrukcji pomiaru i montażu nie były w stanie poradzić sobie z poprawnym ich zamocowaniem. Rolety z montażem i naszym pomiarem wykonanym przez naszych wykwalifikowanych pracowników dadzą Państwu pełne zadowolenie.

 

Rolety dzień noc Warszawa.

Rolety dzień noc Warszawa są nowoczesnymi, wewnętrznymi roletami materiałowymi łączącymi w sobie właściwości rolet materiałowych i żaluzji. Posiadają funkcję regulacji przepływu światła dzięki naprzemiennemu umieszczeniu pasów przeziernych i pełnych. Dwie warstwy tkaniny przesuwając się w dwóch płaszczyznach, płynnie regulują ilość wpadającego światła bez konieczności podnoszenia rolety. Istnieje możliwość doboru szerokości pasa zaciemniającego. Kolekcja tkanin jest bardzo atrakcyjna. Dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych, rolety dzień noc Warszawa nadają się świetnie do okien uchylnych. Do zwijania rolety oraz ustawiania jej przepuszczalności zastosowano jeden obwód koralików, dzięki czemu obsługa jest płynna i szybka. Rolety dzień noc Warszawa dają możliwość dokładnej regulacji stopnia nasłonecznienia mieszkania. Obudowa i prowadnice wykonane są z aluminium lub PCV w kolorystyce dopasowanej do koloru okna. Rolety dzień noc Warszawa są najnowszym, bardzo eleganckim produktem cieszącym się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Rolety dzień noc z montażem wykonujemy na wymiar tylko na podstawie naszych pomiarów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że roleta zostanie perfekcyjnie dopasowana do okna. Zamawiając rolety dzień noc z montażem i z naszym pomiarem macie Państwo możliwość przymierzenia do okna płócien z naszego katalogu. Płótna przyłożone do szyby wyglądają zupełnie inaczej niż w katalogu. Tylko w ten sposób dobrane rolety spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.  Nie przyjmujemy  zamówień na rolety dzień noc Warszawa według wymiarów podanych przez klientów.  Warto jednak zamówić rolety dzień noc z montażem i naszym pomiarem.

 

Żaluzje pionowe verticale Warszawa.

Żaluzje pionowe Verticale Warszawa, są popularną dekoracją okienną powszechnie stosowaną w biurach i instytucjach, rzadziej w mieszkaniach. Są praktyczne i łatwe w obsłudze oraz w utrzymaniu w czystości – wystarczy je po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką. Zamawiane u nas żaluzje pionowe Verticale z montażem mocujemy do ściany lub sufitu.  Bogata kolorystyka zapewnia miły klimat i nastrój. Skutecznie oddzielają od niechcianych spojrzeń i nadmiaru światła słonecznego, którego dopływ reguluje się kątem odchylenia lamel oraz zakresem rozsunięcia żaluzji. Verticale rozsuwa się w zaprojektowanych wcześniej kierunkach. Żaluzje pionowe verticale z montażem wykonuje się z różnych pod względem kolorystyki i przepuszczalności świetlnej materiałów. Dzięki różnorodności pasują do każdego wnętrza. Stwarzają doskonałe warunki do pracy biurowej, szczególnie do pracy przy komputerze. Żaluzje pionowe verticale z montażem wykonujemy na wymiar tylko na podstawie naszych pomiarów. Realizujemy także zamówienia na verticale bez naszego montażu według wymiarów podanych przez klientów. Warto zamówić u nas żaluzje pionowe verticale z montażem

 

Żaluzje aluminiowe Warszawa

16 mm, 25 mm, 50 mm

Żaluzje aluminiowe Warszawa, są najbardziej uniwersalnymi osłonami wewnętrznymi. Lamele można podnosić lub obracać, regulując w ten sposób ilość dopływającego światła. Umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, przez co chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszenia ilości oświetlenia oraz całkowicie lub częściowo zaciemnić okno. Szeroka gama kolorów umożliwia idealne dobranie żaluzji do aranżacji wnętrza. W żaluzjach 16 mm i 25 mm istnieje możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego, niezbędnego w uchylnych skrzydłach okiennych. Żaluzje z montażem montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym lub nad oknem do ściany lub do sufitu. Lamele oraz elementy konstrukcyjne górne i dolne wykonane są z lakierowanego aluminium.  Sterowanie i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą pokrętła i sznurka. W żaluzji Venus sterowanie odbywa się za pomocą koralików. Żaluzje z montażem wykonujemy na wymiar tylko na podstawie naszych pomiarów. Realizujemy także zamówienia na żaluzje bez naszego montażu według wymiarów podanych przez klientów. Warto jednak zamówić żaluzje z montażem i naszym pomiarem.

 

Żaluzje drewniane Warszawa.

       25 mm, 50 mm

Żaluzje drewniane Warszawa kupowane są  przede wszystkim przez osoby ceniące naturalne piękno. Eleganckie o bogatej kolorystyce lamele wykonane są z egzotycznego drewna. Dopasowane kolorystycznie elementy wykończeniowe ( obciążnik sznurka, pokrętło, maskownica rynny górnej), w połączeniu ze smugami światła i cienia powstałymi po odbiciu od drewnianych powierzchni lameli, tworzą we wnętrzu mieszkania niepowtarzalny klimat. Gwarantują oryginalność i niepowtarzalność. Ilość światła przenikającego do wnętrza regulowana jest w sposób ręczny, bez konieczności podnoszenia żaluzji. Elementem żaluzji niezbędnym do regulacji jest drabinka, która utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. Drabinka występuje w wersji sznurkowej lub taśmowej. W wersji sznurkowej jest mało widocznym akcentem. W wersji taśmowej, o różnych szerokościach - jest ozdobą żaluzji. Ważną rolę, decydującą o estetyce, odgrywają elementy wykończeniowe, czyli: pokrętło, obciążnik sznurka oraz maskownica rynny górnej. Żaluzje drewniane z montażem chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem się. Zapewniają cyrkulację powietrza oraz zaciemniają pomieszczenie w którym zostały zamontowane. Stanowią atrakcyjną dekorację wnętrz w stylu klasycznym, ale także podkreślają elegancję wnętrz nowoczesnych. Szerokość pojedynczej lameli wynosi, w zależności od modelu 25 mm lub 50 mm i jest dobierana  w zależności od oczekiwanego efektu. Żaluzje drewniane Warszawa wyróżniają  jakość, wygląd oraz funkcjonalność. Żaluzje drewniane doskonale podkreślają elegancję nie tylko mieszkań, budując atmosferę ciepła i przytulności, lecz również reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych.  Precyzyjne wykonanie oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów, zapewniają wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Żaluzje drewniane z montażem wykonujemy na wymiar tylko na podstawie naszych pomiarów. Realizujemy także zamówienia na żaluzje bez naszego montażu według wymiarów podanych przez klientów. Warto jednak zamówić żaluzje drewniane z montażem i naszym pomiarem. Gwarantujemy długotrwałe użytkowanie produktu. Producent firma Anwis udziela na wyrób 3 lata gwarancji.

 

Żaluzje plisowane plisy Warszawa.

Żaluzje plisowane plisy Warszawa są sterowane górną i dolną rynną z mechanizmem samohamującym. Dostępne są dwie możliwości sterowania plisą: sterowanie uchwytem lub sterowanie sznurkiem. Ta druga wersja polecana jest szczególnie wtedy, jeżeli plisa znajduje się poza zasięgiem użytkownika. Plisy skutecznie przesłaniają dowolny fragment okna. Można je stosować do wszystkich rodzajów okien, również o nietypowych kształtach, takich jak: trójkąty, trapezy, skosy. Przy całkowicie podniesionej lub opuszczonej plisy, przysłonięta jest niewielka powierzchnia szyby.  Zasłanianie możliwe jest od dołu do góry lub na odwrót. Żaluzje plisowane plisy Warszawa są oryginalne i prezentują się bardzo elegancko. Nie ograniczają możliwości otwierania okna. Są bardzo wytrzymałe. Profile dolne i górne są lakierowane w wielu kolorach. Można je montować w świetle szyby do listew przyszybowych lub na skrzydle okiennym w sposób bezinwazyjny. Jest to nowoczesne rozwiązanie, sprawdzające się w mieszkaniach i biurach. Szeroki wybór tkanin pod kątem kolorystyki (ponad 200 wzorów) i stopnia zaciemnienia, powoduje że każdy znajdzie coś dla siebie. Tkaniny posiadają oznakowania określające ich przezierność (od przeźroczystych do zaciemniających) oraz określony stopień refleksji, absorpcji i transmisji.

R – refleksja, jest to % światła, które zostaje odbite przez tkaninę.

T – transmisja, jest % światła, które przenika przez tkaninę.

A – absorpcja, jest to % światła, które zostaje wchłonięte przez tkaninę.

Żaluzje plisowane plisy z montażem Warszawa są bardzo wygodne w obsłudze. Żaluzje plisowane plisy z montażem wykonujemy na wymiar tylko na podstawie naszych pomiarów. Realizujemy także zamówienia na plisy bez naszego montażu według wymiarów podanych przez klientów. Warto jednak zamówić żaluzje plisowane plisy z montażem i naszym pomiarem. Gwarantujemy długotrwałe użytkowanie produktu.

 

Moskitiery Warszawa.

Moskitiery Warszawa skutecznie chronią przed owadami i insektami a także spadającymi liśćmi i unoszącymi się większymi pyłkami. Można je stosować we wszystkich typach okien plastikowych. Elementy ramki wykonywane są z aluminium lub PCV, natomiast siatkę wykonuje się z trwałego włókna szklanego. Dzięki temu moskitiery Warszawa odporne są na działanie warunków atmosferycznych. Wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Ramka dostępna jest w wielu kolorach, w tym okleinach drewnopodobnych.

Moskitiery Warszawa oferujemy w wersjach:

Moskitiery ramkowe, najbardziej popularne. Są to moskitiery bezinwazyjne, łatwe do   montażu   i demontażu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były użytkowane jednocześnie z roletami, czy innymi osłonami. Są wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Nic się nie stanie, jeżeli pozostaną na oknie w okresie zimowym. Moskitiery z montażem i naszym pomiarem są dla Państwa najwygodniejszą formą załatwienia tego tematu.

Moskitiery rolowane pionowe ( również do okien dachowych). Są bardzo wygodną dla użytkownika formą moskitiery. Są mocowane w sposób trwały do okna. Trwała konstrukcja aluminiowa dobierana jest kolorystycznie do koloru okna. Proponujemy wygodną dla Państwa formę sprzedaży moskitiery z montażem i naszym pomiarem.

Moskitiery otwierane  w postaci drzwi na zawiasach. Stanowią najbardziej popularny rodzaj moskitier, stosowany powszechnie do drzwi balkonowych. Kolor konstrukcji wykonanej z aluminium jest zawsze dobrany do koloru okna. Proponujemy dwie wersje tego rozwiązania. Pierwsza, to drzwi moskitiery zamocowane bezpośrednio do ramy okna, druga wersja, to konstrukcja bardziej rozbudowana, posiadająca dodatkową ramę, mocowaną do ramy okna. Takie moskitiery z montażem gwarantują szybkie i sprawne odizolowanie się od owadów i większych pyłków z otoczenia i są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Żaluzje drewniane, jako osłony okienne, stanowią rozwiązanie, które zasługuje na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny.

Co wybrać ?

 Żaluzje pionowe verticale Warszawa

Żaluzje Rolety Verticale pionowe  Verticale pionowe Warszawa

 Żaluzje aluminiowe Warszawa
   16 mm, 25 mm, 50 mm

Żaluzje aluminiowe 02 Żaluzje aluminiowe 06 żółteŻaluzje aluminiowe 07

 Żaluzje drewniane Warszawa
   25 mm, 50 mm

Żaluzje drewniane 25 01 Żaluzje drewniane 25 03Żaluzje drewniane Venus

 Żaluzje plisowane plisy Warszawa

Żaluzje Plisy Warszawa  Żaluzje plisowane Warszawa

 Rolety Warszawa

 Roleta z montażem WarszawaRolety Warszawa Ursus

 Rolety dzień noc Warszawa

 Rolety dzień noc Warszawa Włochy  Rolety dzień noc 06

 Moskitiery Warszawa

Moskitiera ramkowa 01Moskitiera ramkowa 011Moskitiera rolowana do okien dachowych 02

 

Nasi Partnerzy:

petecki logo                   veka logo                   brugmann logo                 pilkington logo                  roto logo