indomed logo tel. 602 68 68 96


 

Montaż i Wymiana Okien Warszawa

W ciągu 30 lat zamontowaliśmy ponad 25000 nowoczesnych okien z PCV, wyprodukowanych przez renomowanych producentów. Jako firma wymieniająca okna Warszawa, zwiększyliśmy komfort mieszkań i ich wartość blisko 10 tysiącom naszych klientów. Atrakcyjność oferty, oraz długoletnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami powodują, iż jesteśmy widoczni na lokalnym rynku warszawskim.

Montaż okien Warszawa w nowo budowanych domach oraz wymiana okien Warszawa w budownictwie już istniejącym, są pracami wykonywanymi na zamówienie, zgodnie ze zgłaszanymi nam potrzebami. Jako firma wymieniająca okna Warszawa, stosujemy nowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne.

Wymiana okien Warszawa i montaż okien Warszawa, są perfekcyjną odpowiedzią naszej firmy na ciągle wzrastające potrzeby rynku w zakresie nowoczesnych o eleganckim wyglądzie okien dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Nie tracimy z pola widzenia wszelkich potrzeb związanych z oknami. W naszej szerokiej ofercie polecamy parapety wewnętrzne o różnych grubościach z aglomarmuru, MDF lakierowanego lub foliowanego, parapety zewnętrzne stalowe lub aluminiowe oraz wszelkiego rodzaju ochrony przed słońcem, w tym żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane lub żaluzje plisowane oraz rolety tradycyjne i rolety dzień / noc. Z doświadczenia wiemy, że potrzeby naszych klientów związane z oknami, to nie tylko te podstawowe związane z płynnym, bezproblemowym otwieraniem, uchylaniem i zamykaniem ale również potrzeby zwiększenia poczucia bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim, uzyskiwane poprzez stosowanie rozwiązań ponadstandardowych w postaci zabezpieczeń o klasie odporności na włamanie RC1 lub RC2.

Jako firma wymieniająca okna Warszawa gwarantujemy naszym klientom pełen komfort cieplny i znaczącą ochronę przed hałasem. Nasze okna Warszawa wyróżniają się eleganckim wyglądem. Przykładem wyznacznika wysokiej jakości i stylu, są okna z ukrytymi zawiasami. To rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników, których przekonuje nie tylko subtelny wygląd okien, lecz przede wszystkim ich wyjątkowa trwałość, niskie zużycie elementów, doskonała izolacja cieplna i akustyczna oraz liczne możliwości regulacji skrzydeł.

Montaż okien Warszawa i wymiana okien Warszawa, to nie tylko znakomita jakość okien lecz także perfekcyjny, nowoczesny montaż. Jest to szczególnie ważne, gdyż w ten sposób zapewniamy znaczącą redukcję zużycia energii niezbędnej do ogrzania domu. Kształty i wymiary okien nie mają dla nas znaczenia. Potrafimy zamontować każdej wielkości okno. Realizujemy projekty zróżnicowane w zakresie kształtu, koloru i budowy okien. Potrafimy doradzić i czynimy to z przyjemnością na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Warto z nami porozmawiać już na etapie projektowania domu.

Nasi Partnerzy:

petecki logo                   veka logo                   brugmann logo                 pilkington logo                  roto logo