indomed logo tel. 602 68 68 96


 

Producent

brugmann logo

 

 

ADLine

brugmann 1

 

 

ARTLine

brugmann 4

 

Wybierając okna -
warto zaufać sprawdzonej marce
Firma Brügmann S.A. należąca do grupy Salamander zaliczana jest do ścisłej czołówki producentów profili z PCV służacych do produkcji okien. Zakład ten na zadaszonej powierzchni ponad 16 000 m2 posiada: 14 linii do ekstruzji profili okiennych, 3 linie do produkcji uszczelek, 4 nowoczesne linie do okleinowania. Od 2004 roku - kiedy połączono firmy „Brügmann” i „Salamander” - jest jedynym sprzedawcą systemu Salamander w Polsce. Duży potencjał, jakim dysponuje Brügmann S.A., pozwala na zabezpieczenie potrzeb rynków: polskiego oraz odbiorców z Europy Zachodniej, Wschodniej i Południowej. Najwyższe normy jakościowe, dbałość o wysoką klasę tworzywa, zapewniają klientom pełną satysfakcję z wyrobu.

Białe i drewnopodobne okna z profili Bruegmann mają zastosowanie w domach, szkołach, szpitalach oraz w innych budynkach użyteczności publicznej. Brügmann ADLine / ARTLine (PETECKI IMPRESSIVE Class 73 P i Class73 O ) - profil 5-cio komorowy dla profili białych, zabudowa 73 mm o wysokości złożenia profili ramy i skrzydła wynoszącej 118 mm. Okna tak wykonane posiadają najlepszą relację ceny do uzyskanych parametrów energooszczędności wyrobu. Okna są wyjątkowo szczelne i ciepłe, chronią przed deszczem, kurzem i wiatrem dzięki dodatkowej barierze, jaką stanowią dwukomorowe, zgrzane w narożach uszczelki oporowe. Wysokogatunkowa powierzchnia profili wyróżnia się trwałością bieli i wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

Możemy wybrać w tej samej cenie:Skrzydło proste
AD Line
brugmann 2


Skrzydło zaokrąglone
ART Line
brugmann 3
 

Listwy przyszybowe: proste, okrągłe lub retro z czarną lub szarą uszczelką do wyboru.

brugmann 5
Listwa przyszybowa prosta
brugmann 6
Lista przyszybowa okrągła
brugmann 7
Lista przyszybowa retro
 


DANE TECHNICZNE:

 • izolacyjność termiczna:
  okna Uw = 1,2 W/m2K ,
  ramy Uf = 1,3 W/m2K,
  szyby Ug = 1,0 W/m2K

 • grubość pakietu szybowego: 24 - 44 mm

 • izolacyjność akustyczna:
  do 36 dB ( 4 - 16 - 4 ),
  do 46 dB ( 13 -16 - 9)


Brügmann ADLine PLUS / ARTLine PLUS posiadają ścianki zewnętrzne w klasie A.
 

Nasi Partnerzy:

petecki logo                   veka logo                   brugmann logo                 pilkington logo                  roto logo